مزایای لیون شو

مزایای لیون شو

تکنولوژی لیون شو تــوسط یک گــــروه اروپـــایی اخـــــــــتراع گردید و این تکنیک تبلیغاتی درســــــال 2012 بـــه دلیل تقاضای صاحبان برند اختراع گـــردید چـــــرا که بـــه دلیل هزینه های بالای بیلبرد و تلــویزیون و نبودن محل در مکانهای مـارکت و فروشــــــگاه ها و ایجاد انگیزه برای نصب به دنبال نوعی تبلیغات بـــودن که به راحتی در هــــر مکان نصب و جــابجاگردد وگذینه دیـــگر بتوان مــارکتها را راغب بـــه نصب نمایند. تکنولوژی لئون شـــو بـــراحتی نصب در پشت شیشه وآویــــــز ازسقف و نصب بروی دکــوراسیون وکامپوزیت و دیواروخودرو ,کامیون میباشد و تـــابش نورلئون شـو باعث میگردد مارکت از لحاظ نوری بیشترخود را بــه نمایش گـذاشته و بــا توجه به فضایی کمی که پشت شیشه از آن خـــود مینمایـد هم بـــــرند مــــورد نظررا تعریف تبلیغاتی نموده هم یک زیبایی خاص را به مارکت یا فروشگاه میدهد وبرق مصرفی بسیار پایین و جابجایی و نشکن نبودن لئـــون شـــــو و نداشتن مـــالیات و عــــــوارض شهرداری و طول عمراین تکنیک تبلیغاتی بسرعت جـــایگاه خــــاصی درمیان تولیدکنندگان صاحب برند و مارکتها پیدا کرد.

ماشین آلات CNC ایتالیایی

ماشین آلات CNC ایتالیایی

مجهز بودن ماشین آلات ایتالیایی یکی دیگر از مزیتهای شرکت لئون شو میباشد چرا که بعد از اتمام مراحل طراحی در بخش CNC دقت و ظرافت یکی از عوامل مهم میباشد بــه دلیل بالا بودن هزینه پلاستیک فشرده جهت ساخت قـــــالب مادر و داشتن یک قالب خوب و ایدال تمامی مراحل ســاخت یک قطعه لئون شو میبایست دقت لازم انجام پذیرد و بعد از اتمام حکاکی به بخش پرس ارسال میگردد .

این تکنولوژی هیچ محدودیتی در طراحی و رنگبندی برند ندارد

توانایی تولید در ماه

 • 30 روز کاری5000%

طراحی

شرکت آبی گرافیک بر اساس طرح کلی لوگوی برند مشتریان عزیز بر پایه توانایی بهترین طراحان صنعتی و با دسترسی بر فایلهای اصلی شرکتهای تولیدی بر مبنای Corel با ارائه بهترین طرح های پیشنهادی به یاری شما عزیزان خواهد آمد.


ساخت قالب پرس 

قالبهای مادر پس از تولید و پرداخت به محل ماشین آلات پرس ساخت قالب که همگی اروپایی هستند، گسیل گشته و در مدت زمان 12 ساعت تحت فشار و گرما بر روی مواد که عمدتا از نوعی پلاستیک فشرده خاص میباشند، بر روی قالب مادر ایجاد قالب اصلی را نموده و جهت تولید تابلو ها آماده میشود. بدلیل گرانی محصولات بکار رفته در تولید قالبها و جهت مراقبت از میزان اتلاف محصول در زمان تولید قالب، تکنسین های شرکت آبی گرافیک، همگی دارای تجربه علمی و عملی بالایی هستند. لازم به ذکر است جهت ساخت یک قالب که باید از کیفیت و دقت بالایی در طراحی و ساخت برخوردار باشد، حداقل 170 ساعت ( 7 روز ) زمان صرف میشود.

ساخت قالب پرس

ماشین آلات تزریق ژل

 ماشین آلات تزریق ژل

عمل تزریق به شکل کاملا اتوماتیک توسط ماشین آلات انجام میگیرد. مدت زمان تزریق به تعداد رنگها و ابعاد قالب بستگی دارد. حساسیت در این بخش بسیار بالا بوده و ساخت تابلوی برند با قابلیت بکار بردن چند رنگ، برای اولین بار و بصورت کاملا اختصاصی در این شرکت عملیاتی شده و توسط جناب آقای مهندس کریمی به ثبت رسیده است. قابل ذکر است این تکنیک ( چند رنگ همزمان ) تا بحال حتی در کشور سازنده صورت نپذیرفته است.

قابلیت تزریق چندین رنگ

 • ابی
 • قرمز
 • زرد
 • مشکی

بخش مونتاژ و بسته بندی

پس از اتمام کلیه مراحل تولید و کنترل های کیفی توسط متخصصین، محصول آماده و تایید شده به بخش بسته بندی جهت تامین سفارش مشتریان ارسال میشود. محصولات رسیده به این بخش قابلیت بسته بندی در کاتن های کاغذی، کارتن پلاست و بسته بندی در جعبه های چوبی بر اساس سفارش و تقاضای مشتری را دارد.

در بسته بندی های ارائه شده کلیه لوازم مورد نیاز نصب، شامل : آداپتور، سیستم آویز و دستورالعمل نصب به زبان بسیار ساده، برای مشتریان عزیز تهیه و ارائه میگردد.

همراه اول | لیون شو

بخش نقاشی

در این بخش استادکاران ماهر شرکت، کلیه قطعات قالبها و مناطق مورد نیاز رنگ آمیزی را با بهترین رنگ ها از نظر کیفی و مقاومت در مقابل عوامل محیطی از قبیل اشعه ماوراء بنفش، انتخاب و به کار میگیرند.

بخش الکترونیک

در بخش الکترونیک نسبت به نوع محصول و میزان و حالت رنگ مورد درخواست صاحبان برند، از بهترین نوع SMB و LED های موجود در بازار الکترونیک با طول عمر حداقل 25000 ساعت روشنایی، استفاده میگردد. در این بخش مسئول QC کارخانه کلیه قسمتهای لحیم کاری شده و نصب قطعات الکترونیکی را تک به تک کنترل نموده و سپس مجوز ارسال محصول جهت منتاژ را صادر می نماید.

آزمایشگاه 

با توجه به حساسیت بسیار بالا در امر تولید قالبهای مادر، قالبهای محصول و تولید ترکیبات به کار رفته در این قالبها که اصلی ترین مزیت محصولات این شرکت میباشد، مدیران شرکت را بر آن داشت تا یکی از تخصصی ترین و بی نظیر ترین آزمایشگاههای شمال غرب ایران را جهت دستیابی به بهترین فرمولاسیون و تحقیق و توسعه ی هرچه بیشتر در کیفیت تولید محصول در نسل های بعد را تاسیس نمایند. اصلی ترین موارد مورد بررسی و کنتر کیفی در آزمایشگاه، عبارتند از :

 1.  ساخت ژل از مواد کاملا اروپایی.
 2. تست مقاومت رنگ در برابر اشعه UV خورشید.
 3. فرمولاسیون و ساخت بهترین چسب ها جهت امر مونتاژ.
 4. ترکیب و دستیابی به طیف گسترده ای از فام رنگ جهت ماشین آلات تزریق.
 5. تست مقاومت در برابر ضربه.
 6. کنترل و آنالیز فشار و گرمای مناسب جهت ساخت قالبها
کنترل کیفی

Powered by themekiller.com